Krystian Antczak

Krystian Antczak

9. Krystian Antczak

Napastnik

Obywatelstwo

polskie

Data urodzenia

10.08.1994 r.

Wzrost

180 cm

Waga

82 kg
Krystian Antczak

Kariera

  • Poprzednie kluby Lech Poznań, SKS 13 Poznań, UKS CityZen Poznań, Unia Swarzedz, FS Derby
  • Pierwszy klub Lech Poznań
  • Obecny klub IKP Olimpia Poznań
  • W obecnym klubie od marzec 2017

POZNAJ ZAWODNIKA

Dlaczego zostałeś piłkarzem? Jaki jest Twój związek do piłki nożnej?

Piłka nożna była w moim życiu od zawsze, od najmłodszych lat koledzy z podwórka zabierali mnie i uczyli rzemiosła piłkarskiego, lecz jeden z trenerów juniorskich zespołów Lecha Poznań pokazał mi piłkę nożną nie tylko jako sport, ale jako sposób na życie, od tamtej pory treningi były dla mnie najważniejsze i zajmowały większą część mojego czasu.

Kto wspiera Ciebie szczególnie w życiu piłkarskim?

Przede wszystkim moja dziewczyna, która w miarę możliwości jest na każdym moim meczu i dodaje mi zawsze dodatkowej motywacji za co jej bardzo jestem wdzięczny.

Co osiągnąłeś do tej pory? W jakich turniejach brałeś udział?

Największym moim osiągnięciem jest debiut w pierwszej reprezentacji Polski w Futsalu, występowałem również w młodzieżowych reprezentacjach u19 oraz u21 w których bywałem kapitanem. Brałem również udział w testach piłkarskich pierwszoligowego zespołu, lecz nie poszło to tak jak chciałem. Występowałem w 3-ligowej Unii Swarzędz przez dwa sezony i był to mój pierwszy profesjonalny klub. Swój udział zaznaczałem na wielu turniejach w postaci nagród indywidualnych typu król strzelców, czy najlepszy zawodnik.

EnglishGermanPolish
Scroll Up